در کنار امکانات و ابزارهایی که به صورت پایه روی نرم‌افزار پی‌گیر ارائه می‌شود، امکانات دیگری نیز در قالب افزونه‌های

اختیاری آماده شده که کاربران می‌توانند در صورت نیاز، آن را به پی‌گیر اضافه نمایند.

اضافه شدن تخته‌ی چابک (Agile Board) به سامانه جهت پیشبرد مسائل با استفاده از روش‌های مدیریت پروژه‌ی چابک.

رایگان

 امکان رسم نمودارهای کارآمد بر اساس مسایل و بخش‌های سفارشی مسایل را می‌دهد، تصویر خوبی نسبت به موقعیت فعلی پروژه‌های خود پیدا کرده و خطرات احتمالی را شناسایی کنید.

٪۲۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

افزونه‌ی آگاه‌سازی پیامکی قابلیتی است که با استفاده از آن، آخرین تغییرات پروژه‌ها (اعم از پیشرفت کارها، ویرایش‌های انجام شده و…) به محض ذخیره‌سازی، برای کاربران مورد نظر پیامک می‌شود.

٪۱۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

شما با افزونه یادآور شرایط مسائلی که می‌خواهید یادآوری شود را تعریف کرده و معین می‌کنید که در دوره‌های زمانی موردنظرتان به شما یادآوری شود.

٪۱۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

این افزونه به شما قابلیت مدیریت اسناد اداری و شرکتی (Advanced Document Management) را ارائه می‌کند.

٪۴۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

قابلیت مدیریت حضور کارکنان یا همان Attendance management(ثبت و مدیریت مرخصی، ثبت ساعات حضور و برنامه‌کاری، ثبت مأموریت).

٪۴۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

مدیریت مخازن کدهای نرم‌افزاری یا همان Code Repository Management (Git, Mercurial, Subversion).

٪۳۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

مدیریت اموال (و دارایی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری) مجموعه و امکان تخصیص اموال به اشخاص (Assets management).

٪۴۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

دریافت گزارش پیشرفت پروژه(Plan Progress) بر مبنای برنامه‌های از پیش تعیین‌ شده (در کنار گزارش پیشرفت واقعی).

٪۱۵
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

از کارآمدترین روش‌های نمایش مسایل و فعالیت‌های کاربران در ‌پی‌گیر می‌باشد که نمای پیشرفته و جدیدی از مسایل و فعالیت‌ها به همراه قابلیت‌های ویرایش و به‌روز‌رسانی را در یک صفحه ارائه می‌کند.

٪۱۵
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

امکان ساخت خودکار عنوان یک مسأله بر اساس بخش‌های آن، مثل وضعیت، کاربر سازنده، اولویت و …

٪۵
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

افزودن امکان پشتیبان‌گیری به پی‌گیر

٪۵
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

امکان محاسبه زمان فعالیت روی هر مساله و ثبت خودکار زمان با باز کردن و بسته شدن آن.

٪۵
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

امکان تعریف گزینه‌هایی به صورت چک لیست که نشان‌دهنده‌ی کارهای لازم برای تکمیل مساله است.

٪۵
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

با این افزونه، قالب‌های داده‌ی جدید و پیش‌رفته در اختیار شماست

٪۵
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

امکان درج یادداشت در مسئله‌ها از طریق پاسخ به ایمیل‌های ارسالی سامانه (Mail Reader).

٪۲۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده

با توجه به فراگیر بودن استفاده از پیام‌رسان‌ها، پی‌گیر افزونه‌ای طراحی کرده که کاربران بتوانند پیام‌های آگاه‌سازی (Notification) را بر روی پیام‌رسان تلگرام خود مشاهده کنند.

٪۱۰
از قیمت‌ بسته‌ی پایه‌ خریداری شده
افزونه‌های اطلاع‌رسانی

یکی از نیازمندی‌های مدیران پروژه این است که در کمترین زمان از رویداد‌هایی که در پروژه رخ می‌دهد آگاه شوند. گاهی اوقات به دلیل حجم زیاد جلسات و مشغله‌های گوناگون، این فرصت به مدیران و کاربران پی‌گیر دست نمی‌دهد که وارد سامانه شوند و پیشرفت کارها را مشاهده کنند.

افزونه‌ی آگاه‌سازی پیامکی قابلیتی است که با استفاده از آن، آخرین تغییرات پروژه‌ها (اعم از پیشرفت کارها، ویرایش‌های انجام شده و…) به محض ذخیره‌سازی، برای کاربران مورد نظر پیامک می‌شود.

با استفاده از این افزونه مدیران و ناظران پروژه می‌توانند از تغییرات و پیشرفت کارها آگاهی پیدا کنند و احتمال فراموشی یا نادیده ماندن مسئله‌ها، به طور ملموسی کاهش می‌یابد.

از دیگر مزایای افزونه‌ی آگاه‌سازی پیامکی این است که در صورت عدم دسترسی به اینترنت نیز، شما را در جریان پیشرفت امور قرار می‌گیرید.

در سال‌های اخیر پراستفاده‌ترین نرم‌افزار برای کاربران اینترنت، پیام‌رسان‌ها هستند. بسیاری از کارهای روزمره ما از طریق پیام‌رسان‌ها انجام می‌شود. پیام‌رسان‌ها افزون بر اینکه ابزاری برای ارسال و دریافت پیام هستند، کارکردهایی نظیر ذخیره‌سازی اطلاعات شخصی، ارسال هشدار و ذخیره متن‌های یادآور دارند و حتی به عنوان دفترچه تلفن نیز استفاده می‌شوند.

با توجه به فراگیر بودن استفاده از پیام‌رسان‌ها، پی‌گیر افزونه‌ای طراحی کرده که کاربران بتوانند پیام‌های آگاه‌سازی (Notification) را بر روی پیام‌رسان تلگرام خود مشاهده کنند.

با استفاده از این افزونه، کلیه‌ رویدادهایی مرتبط با شما در پی‌گیر، علاوه بر اینکه به رایانامه‌ی شما ارسال می‌شود، در لحظه به شما تلگرام هم خواهد شد.

مزایای افزونه‌ی آگاه‌سازی تلگرامی:

ارسال بی‌درنگ و آنی پیام برای کاربران

ارسال پیام‌ها بدون هزینه (بر خلاف آگاه‌سازی پیامکی که هزینه در بردارد)

بستر امن برای ارسال پیام (پروتکل‌های خاص تلگرام)

فراگیر بودن پیام‌رسان تلگرام (پرکاربرترین پیام‌رسان در ایران)

یادآوری کارهای مختلف، نیاز بسیاری از مجموعه‌هاست. افزونه یادآور به شما کمک می‌کند مسائلی که شرایط خاصی دارند، در دوره‌های زمانی دلخواه به شما و هر کدام از اعضای پروژه یادآوری شود.

در واقع شما با افزونه یادآور شرایط مسائلی که می‌خواهید یادآوری شود را تعریف کرده و معین می‌کنید که در دوره‌های زمانی موردنظرتان به شما یادآوری شود.

همچنین در این افزونه این شمایید که تعیین می‌کنید یادآوری از چه طریقی انجام شود (پیامک، ایمیل، تلگرام یا هر سه)

چند مثال:

 • می‌خواهید کارهای همه‌ی اعضای تیم‌تان که ناتمام مانده، یک روز در میان به شما و مسئول دفتر شما یادآوری شود.
 • می‌خواهید کارهای با اولویت بالای هر نفر از اعضای تیم، هر روز به خودش یادآوری شود.
 • می‌خواهید هر روز صبح، کارهایی که سررسید آنها امروز است به مسئول آن یادآوری شود.
افزونه‌های مدیریتی

مدیریت اسناد پیشرفته افزونه‌ای است که علاوه بر نگهداری و طبقه‌بندی اسناد و نامه‌های سازمانی، فرآیند تأیید تا نهایی‌شدن یک سند یا نامه را نیز مدیریت می‌کنید.

شما با این افزونه می‌توانید روال‌هایی برای تأیید نامه‌ها، مستندات یا گزارش‌های مجموعه‌ی خود تعریف کنید و پس از تهیه‌ی یک سند، روال تأیید آن طی شده و در نهایت نهایی می‌گردد. در طی این فرآیند، برای هر یک از کسانی که باید نامه را تأیید کنند از طریق رایانامه (email) پیام ارسال می‌شود تا وی در اسرع وقت به این سند رسیدگی کند. همچنین پس از نهایی شده سند، همه کسانی که در زنجیره‌ی تأیید این سند دخیل بوده‌اند، از نهایی شدن آن آگاهی می‌یابند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید روال‌های تأیید را یا سراسری تعریف کنید که در همه پروژه‌ها قابل اعمال باشند و یا به صورت اختصاصی فقط برای یک پروژه تعریف کنید. در این صورت این روال در پروژه‌های دیگر قابل دسترسی نیست.

قابلیت دیگر این افزونه امکان طبقه‌بندی اسناد از طریق ایجاد پوشه‌های متنوع است. بدین ترتیب شما خواهید توانست دسته‌های مختلف اسناد خود را با استفاده از پوشه‌ها طبقه‌بندی کنید و دسترسی‌های مختلفی را برای آن ایجاد کنید.

مدیریت نسخه‌ها (versioning): افزونه مدیریت اسناد پیشرفته، در کنار سایر امکانات، قابلیت مدیریت نسخه‌ها (versioning)  را نیز ارائه می‌کند. با این قابلیت، در هر بازبینی، شماره‌ی نسخه مستند تغییر می‌کند و بالا می‌رود که این شماره از دو بخش اصلی و فرعی تشکیل شده است. مثلا اگر شماره نسخه‌ی قبلی یک مستند 1.0 باشد، با اعمال تغییرات جزئی شماره آن به 1.1 و با اعمال تغییرات کلی شماره آن به 2.0 تغییر می‌یابد.

قفل اسناد: چنانچه افراد صاحب دسترسی به هر دلیل تشخیص دهند که یک سند نباید توسط سایر کاربران تغییر کند، می‌توانند آن را قفل کنند و از تغییرات توسط سایر کاربران جلوگیری به عمل آورند.

نکته‌ی دیگری که در خصوص این افزونه باید به آن اشاره کرد، این است که همانند خیلی از افزونه‌های دیگر پی‌گیر، این افزونه نیز قابلیت اضافه شدن به مساله‌ها و پروژه‌های پی‌گیر را دارد و شما می‌توانید به تفکیک و برای هر پروژه، مدیریت اسناد اختصاصی برای آن را داشته باشید و یا لینک اسناد خود را در هر مسأله وارد کنید.

افزونه مدیریت حضور این امکان را برای مجموعه شما فراهم می‌آورد که بتوانید حضور پرسنل مجموعه خود را از این طریق مدیریت کنید.

فهرست امکاناتی که این افزونه به پی‌گیر شما اضافه می‌کند به این شرح است:

 • ثبت ساعت ورود/ خروج هر کدام از کاربران
 • ثبت زمان مرخصی/ مأموریت برای هر کدام از کابران
 • ثبت کارکرد مفید روزانه برای هر نفر
 • محاسبه‌ی میزان زمان استفاده از مرخصی برای هر نفر
 • محاسبه‌ی میزان زمان تأخیر در ورود / تعجیل در خروج برای هر نفر
 • محاسبه‌ی میزان زمان عملکرد مفید برای هر نفر
 • امکان تأیید مرخصی / مأموریت توسط مدیر مافوق
 • امکان دریافت گزارش بر مبنای تاریخ و به تفکیک هر کاربر

اتصال به دستگاه‌های حضور و غیاب

علاوه بر امکانات فوق، این افزونه قابلیت اتصال به دستگاه‌های حضور و غیاب همچون دستگاه‌های دنیای پردازش را دارد و بلافاصله پس از ثبت ساعت (از طریق اثرانگشت یا کارت یا …) ساعت تردد کاربر در سامانه‌ی پی‌گیر نصب می‌شود و از این طریق می‌توان گزارش مربوط به حضور افراد را دریافت کرد و محاسبات مربوطه را انجام داد.

نکته: قابلیت اتصال به دستگاه‌های حضور و غیاب فقط بر روی پی‌گیر محلی عرضه می‌شود.


برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار هنگامی که به صورت گروهی به توسعه‌ی نرم‌افزار می‌پردازند، با پیچیدگی‌های خاصی مواجه هستند. پروژه‌های نرم‌افزاری هرچه بزرگتر شوند، تعداد فایل‌های کدها افزایش می‌یابد و نیاز به سیستم کنترل نسخه (Version Control) و مدیریت مخازن کد نرم‌افزاری (Code Repository) افزایش می‌یابد.

افزونه مدیریت مخازن کد نرم‌افزاری به تیم‌های توسعه نرم‌افزار  امکان می‌دهد که بصورت همزمان بر روی یک پروژه کار کنند، در عین حال مشکل و تداخلی نیز برای پروژه‌ها پیش نمی‌آید. این افزونه قابلیت سازگاری با مخازن کد SVN، Git و Mercurial را دارد.

این افزونه به شرکت‌های نرم‌افزاری اجازه می دهد تا نسخه های مختلفی از پروژه ی خود داشته باشند و نیز از تغییرات اعمال شده بر روی پروژه گزارش دریافت کنند.

همچنین به سادگی می توان در هر زمان کد های قبلی را بازگرداند. این امکان در زمانی که پروژه با مشکلی بزرگ برخورد می‌کند بسیار کارآمد است. با این افزونه، توسعه دهندگان مختلفی می توانند بر روی یک پروژه کار کنند و هر تغییر نیز به نام همان توسعه دهنده ثبت می‌گردد.

از بزرگترین مزایای افزونه مخازن کد نسبت به سایر سیستم‌های مدیریت مخازن کد می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • امکان برقراری ارتباط بین مساله‌ها و بازبینی‌ها (commit)
 • ثبت زمان با استفاده از پیام بازبینی (commit message)
 • تغییرات روی مساله با استفاده از پیام بازبینی (commit message)

راهکار نرم‌افزار پی‌گیر برای مدیریت اموال و دارایی‌های شرکت‌ها (اعم از سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و سیستمی) در قالب افزونه مدیریت اموال ارائه می‌شود.

با استفاده از این افزونه، شما می‌توانید کلیه‌ی دارایی‌های خود را ثبت کرده و اطلاعاتی از قبیل، محل استقرار (شامل ساختمان و اتاق و واحد و…)، فرد تحویل گیرنده، مدت زمان گارانتی، سوابق تعمیرات و بسیاری از اطلاعات دیگر را در سامانه نگهداری کنید.

این افزونه با رویکرد مبتنی بر IT طراحی شده است و نقاط ضعف سایر سیستم‌های مدیریت اموال را ندارد. بنابراین شرکت‌های کامپیوتری که نیازهای خاصی دارند و دارای سیستم‌های متعددی هستند و هر کدام از این سیستم‌ها اجزای مختلفی دارند و هر کدام تاریخ گارانتی خاص و مشخصات خاص خود را دارد، به راحتی می‌توانند از آن  استفاده کنند.

برخی از امکانات افزونه عبارتند از:

 • تعریف اماکن مختلف موجود در سازمان
 • تعریف نامحدود و پویای مکان های استقرار اموال
 • تعریف مشخصات اختصاصی به هر شرح طبقه
 • ارتباط با سیستم پرسنلی و تشکیلات جهت مشاهده و انتصاب اموال به پرسنل و محل قرار گرفتن اموال
 • امکان جابجایی اموال بین پرسنل
 • امکان ساخت و ایجاد انواع گزارشات و فرم های استاندارد و جدید توسط کاربر بدون نیاز به دانش برنامه نویسی
 • تعریف و محاسبه استهلاک براساس انواع استهلاک
 • آرشیو اموال، خروج اموال از فهرست، تعریف شرکت های بیمه و …
 • جستجوی پیشرفته پرسنل، اموال و محل استقرار
 • ثبت و مشاهده ردپای اموال

دریافت گزارش پیشرفت پروژه بر مبنای برنامه‌های از پیش تعیین‌ شده (در کنار گزارش پیشرفت واقعی)

افزونه‌های تسهیل کاربری

اضافه شدن تخته‌ی چابک به سامانه جهت پیشبرد مسائل با استفاده از روش‌های مدیریت پروژه‌ی چابک

امکان درج یادداشت در مسئله‌ها از طریق پاسخ به ایمیل‌های ارسالی سامانه

افزونه‌های افزایش بهره‌وری

یکی از ابزارهای کاربردی پی‌گیر، امکان ثبت زمان و ساعت بر روی هر مسأله است تا بر اساس آن، میزان عملکرد هر یک از اعضای تیم سنجیده  شود.

افزونه زمان‌سنج ابزاری است که به کاربران پی‌گیر کمک می‌کند تا خیلی آسان و سریع بتوانند ساعت‌های فعالیت‌ خود را بر روی مساله‌ها ثبت کنند و همانند یک زمان‌سنج (کورنومتر) زمان فعالیت افراد را می‌سنجد و در نهایت با بسته شده مساله، آن را ثبت می‌کند.

برخی اوقات یکی از مسائل شما شامل چند فعالیت ریز و درشت است که باید انجام شود. ممکن است این کارها آنقدر مهم نباشند که بخواهید برای آن زیرکار درست کنید، یا اینکه بخواهید با یک نگاه آنها را ببینید و تا زمان انجام نشده هر کدام از آنها،‌ نتوانید مساله را ببندید.

راهکار پی‌گیر برای رفع این نیاز افزونه «چک‌لیست» است. در این افزونه شما به راحتی می‌توانید مواردی را به عنوان الزامات یا گام‌های انجام یک مساله اضافه کنید و با تکمیل شدن هر کدام، در کنار آن تیک بزنید.

همچنین می‌توانید افزونه را به گونه‌ای تنظیم کنید که در صورت انجام نشدن (تیک‌ نخوردن) تمام موارد، از بستن مساله جلوگیری کند. در این حالت شما مطمأن خواهید بود که تمامی جزئیاتی که نیاز بوده تا مساله‌ی شما به سرانجام برسد، دقیق انجام شده و چیزی از قلم نیفتاده است.