امکان ساخت خودکار عنوان یک مسئله بر اساس بخش‌های آن، مثل وضعیت، کاربر سازنده، اولویت و ...

۵ ٪ قیمت پایه پی‌گیر خریداری‌شده

موضوع مساله یکی از بخش‌های الزامی مساله است و تمامی کاربران در هنگام ایجاد یک مساله‌ی جدید، ناچار به پر کردن آن هستند. موضوع یک مساله در واقع خلاصه‌ای از مساله است و موضوع خوب عنوانی است که کاربران با مرور آن از دلیل ایجاد و جنبه‌های مختلف آن مساله اطلاع یابند. 

گاهی اوقات انتخاب عنوان مناسب برای کاربران دشوار و در بعضی موارد غیر ضروری به نظر می‌رسد. برای مثال فرض کنید شما صاحب دفتر تعمیر هارد دیسک هستید و هر مساله در پی‌گیر شما به یک هارد نیازمند تعمیر اشاره می‌‌کند. عنوانی که برای مساله در نظر می‌گیرید چیست؟ مثلاً “هارد دیسک وسترن WD10EURX آقای ابراهیم عظیمی”  و برای سایر مسایل نیز نیازمند همچین عنوانی می‌باشید. در واقع عنوان انتخابی شما  ترکیبی از بخش‌های آن مساله است.

افزونه «عنوان ساز خودکار»، این نیاز شما را برطرف می‌کند. در این افزونه می‌توانید به ازای هر نوع مساله با بخش‌های تشکیل دهنده آن نوع مساله اعم از بخش‌های استاندارد ( تاریخ شروع، تاریخ سررسید، مسئول و …. ) و بخش‌های سفارشی ( برای مثال مدل هارد، نام و نام خانوادگی تحویل دهنده، تاریخ مراجعه و … )، عنوان خود را بصورت سفارشی بسازید. 

با نصب افزونه تولید خودکار عنوان گزینه‌های بالا به هر نوع مساله اضافه شده و راه‌بر می‌تواند برای هر نوع مساله یک عنوان سفارشی و خودکار ایجاد نماید. در مواردی که نیاز به نمایش عنوان نیز نمی‌باشد، می‌توان گزینه «آشکار» را غیر فعال کرد.