شما می‌توانید در صفحه مربوط به یک مسئله، میزان پیشرفت کار برای ایجاد قابلیت مورد نظر و یا رفع ایراد مطرح شده در مسئله را مشاهده کنید. تغییرات ایجاد شده در خصوصیات مسئله به صورت پیام‌هایی به ترتیب در زیر مسئله می‌آیند و شما می‌توانید ترتیب آمدن پیام‌‌ها و یادداشت‌ها را در قسمت «حساب من» تنظیم کنید (برای توضیح بیشتر به تنظیمات حساب من مراجعه کنید). این امکان وجود دارد که سایر افراد مربوط به پروژه درصورت داشتن دسترسی‌های لازم، برای یک مسئله نقل قول‌هایی یادداشت کرده و یا یادداشت‌های شما را ویرایش کنند.

در شکل زیر نمای یک مسئله را مشاهده می‌کنید. عنوان، نویسنده، وضعیت، مسئول، دسته، منزلگاه هدف، تاریخ آغاز/سررسید و زمان صرف شده بر روی مسئله و برخی اطلاعات دیگر قابل مشاهده می‌باشند. با کلیک بر روی مقدار زمان صرف شده می‌تواند جزئیات زمان‌های صرف‌شده را مشاهده کرده و گزارش‌گیری کنید. همچنین فهرستی از زیرکارها و مسئله‌های مرتبط را مشاهده می‌کنید. برای توضیح بیشتر می‌توانید به افزودن زیرکار و افزودن مسئله‌های مرتبط مراجعه کنید.

سابقه یادداشت‌های و بروز رسانی ها را در قسمت «سابقه» مشاهده می‌کنید. ترتیب زمانی نمایش سابقه در قسمت تنظیمات حساب من قابل ویرایش می‌باشد.

ناظرها

در نوار سمت چپ صفحه «ناظرها»ی مسئله جاری را مشاهده می‌کنید. اگر یک مسئله به‌روزرسانی شود، به کاربران ناظر اطلاع داده می‌شود.

اگر با دسترسی کافی به پروژه وارد شده باشید، می‌توانید کاربرانی را در فهرست نظارت‌کننده‌ها قرار دهید. برای این کار، می‌توانید بر روی «افزودن» کلیک کرده و از فهرستی که ظاهر می‌شود، کاربر مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با انتخاب دکمه «افزودن»، کاربر انتخاب شده به فهرست نظارت‌کننده‌ها افزوده می‌شود. راه‌بر می‌تواند دسترسی «افزودن ناظر» را به کاربرانی با سایر نقش‌ها نیز بدهد.