شما می‌توانید در صفحه مربوط به یک مسأله، میزان پیشرفت کار برای ایجاد قابلیت مورد نظر و یا رفع ایراد مطرح شده در مسأله را مشاهده کنید. تغییرات ایجاد شده در خصوصیات مسأله به صورت پیام‌هایی به ترتیب در زیر مسأله می‌آیند و شما می‌توانید ترتیب آمدن پیام‌‌ها و یادداشت‌ها را در قسمت «حساب من» تنظیم کنید (برای توضیح بیشتر به تنظیمات حساب من مراجعه کنید). این امکان وجود دارد که سایر افراد مربوط به پروژه درصورت داشتن دسترسی‌های لازم، برای یک مسأله نقل قول‌هایی یادداشت کرده و یا یادداشت‌های شما را ویرایش کنند.

در شکل زیر نمای یک مسأله را مشاهده می‌کنید. عنوان، نویسنده، وضعیت، مسئول، دسته، منزلگاه هدف، تاریخ آغاز/سررسید و زمان صرف شده بر روی مسأله و برخی اطلاعات دیگر قابل مشاهده می‌باشند. با کلیک بر روی مقدار زمان صرف شده می‌تواند جزئیات زمان‌های صرف‌شده را مشاهده کرده و گزارش‌گیری کنید. همچنین فهرستی از زیرکارها و مسأله‌های مرتبط را مشاهده می‌کنید. برای توضیح بیشتر می‌توانید به افزودن زیرکار و افزودن مسأله‌های مرتبط مراجعه کنید.

سابقه یادداشت‌های و بروز رسانی ها را در قسمت «سابقه» مشاهده می‌کنید. ترتیب زمانی نمایش سابقه در قسمت تنظیمات حساب من قابل ویرایش می‌باشد.

ناظرها

در نوار سمت چپ صفحه «ناظرها»ی مسأله جاری را مشاهده می‌کنید. اگر یک مسأله به‌روزرسانی شود، به کاربران ناظر اطلاع داده می‌شود.

اگر با دسترسی کافی به پروژه وارد شده باشید، می‌توانید کاربرانی را در فهرست نظارت‌کننده‌ها قرار دهید. برای این کار، می‌توانید بر روی «افزودن» کلیک کرده و از فهرستی که ظاهر می‌شود، کاربر مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با انتخاب دکمه «افزودن»، کاربر انتخاب شده به فهرست نظارت‌کننده‌ها افزوده می‌شود. راه‌بر می‌تواند دسترسی «افزودن ناظر» را به کاربرانی با سایر نقش‌ها نیز بدهد.