طرح پی‌وند برای قدردانی از مشتریان عزیزی است که پی‌گیر را به دیگران معرفی می‌کنند. در این طرح چنانچه مشتری جدیدی با وارد کردن کد معرف اقدام به خرید بسته‌های ابری یا محلی پی‌گیر کند، به عنوان سپاس، معادل ۱۰٪ از مبلغ اولین پرداخت وی، به معرف هدیه داده خواهد شد.

به طور مثال اگر اولین پرداخت مشتری جدید مربوط به اشتراک یک‌ساله‌ی پی‌گیر ابری ۵۰ نفره باشد، مبلغ ۱۵۹،۰۰۰ تومان (ده درصد از ۱،۵۹۰،۰۰۰ تومان) به حساب معرف واریز خواهد شد.

مشتریان جدید که با کد معرف اقدام به خرید کنند نیز، از ۱۰٪ تخفیف در اولین پرداخت خود برخوردار خواهند بود.

به بیان دیگر، به ازای اولین پرداخت یک مشتری جدید با کد معرف، هم معرف ۱۰٪ هدیه می‌گیرد و هم خریدار از ۱۰٪ تخفیف معرفی برخوردار خواهد شد.

کد معرف را از کجا بیاوریم؟

کد معرف برای مشتریان پی‌گیر ابری همان شناسهٔ پی‌گیر آن‌ها است. کد معرف مشتریان پی‌گیر محلی نیز از بخش کاربری در سامانه پشتیبانی پی‌گیر قابل دست‌یابی است.

هدیه‌ی طرح پی‌وند را چگونه دریافت کنم؟

برای ثبت شماره حساب شبای خود با ما تماس بگیرید. پس از گذشت ۷۲ ساعت از اولین پرداخت مشتری جدیدی که معرفی کرده‌اید، هدیه را از طریق حساب خود دریافت کنید.


4 دیدگاه

محمد جواد اسماعیل زاده · 1397/05/07 در 12:13

چطور میتوان از این سیستم برای معیار ارزیابی عملکرد پرسنل و پرداخت حقوق استفاده کرد؟

مسئول پایگاه · 1397/05/07 در 13:17

در پی‌گیر امکان ثبت زمان‌های کارکرد وجود داره. به این شکل که هر کاربر در مسئله‌های مرتبط با خود، ساعات صرف شده خودش را به تفکیک نوع فعالیت ثبت می‌کنه؛ که نسبت مجموع این ساعات به ساعات حضور فرد می‌تونه یک فاکتور ارزیابی عمل‌کرد باشه.
از طرفی شما می‌تونید به مسئله‌ها بخش‌های سفارشی دلخواه خودتون رو اضافه و به شکل مورد نظرتون از اون‌ها در محاسبه و ارزیابی عمل‌کرد استفاده کنید.

امین · 1397/05/15 در 18:30

میشه این قسمت رو یکم بیشتر توضیح بدید که از کدوم قسمت ؟

مسئول پایگاه · 1397/05/16 در 10:24

لطفا «زمان‌نویسی» و «بخش‌های سفارشی» را مشاهده بفرمایید

دیدگاه‌ها بسته است.