با توجه به راه‌اندازی درگاه‌ پرداخت الکترونیکی پی‌گیر، از این پس تمدید اشتراک خدمات ابری از طریق پنل پشتیبانی کاربران به نشانی support.peygir.net صورت می‌گیرد.

شیوه‌ی تمدید اشتراک (پی‌گیر نیازمند تمدید شده است)

گام ۱- ابتدا وارد سامانه پشتیبانی مشتریان شرکت بنیان به نشانی https://support.peygir.net شوید. نام‌کاربری و گذرواژه خود را وارد کنید.
چنانچه از نام کاربری یا گذرواژه خود اطلاعی ندارید، روی گزینه‌ی «بازیابی گذرواژه» کلیک کنید تا با وارد کردن ایمیل خود، نام کاربری و گذرواژه برایتان ارسال شود.

گام ۲- در صفحه‌ی «خانه»، بخش سفارش‌های ثبت‌شده را ببینید. از آن قسمت، سفارش مورد نظر خود را باز کنید.

گام ۳- چنانچه سفارش شما نیاز به تمدید داشته باشد، گزینه‌ی «پرداخت» برای شما نمایش داده می‌شود.

گام ۴- چنانچه حساب شما از قبل دارای اعتبار است، گزینه‌ی «پرداخت از اعتبار» را کلیک کنید و سپس دکمه «انتقال به صفحه پرداخت» را بزنید. در این حالت اگر اعتبار شما کافی باشد، حساب شما مستقیماً تمدید می‌شود. اگر اعتبار کم باشد، شما وارد درگاه بانکی می‌شوید تا به میزان کمبود اعتبار، حسابتان را شارژ کنید.

گام ۵- چنانچه اعتبار حساب شما صفر باشد، می‌توانید مستقیماً کلید «انتقال به صفحه‌ی پرداخت» را بزنید و سپس پرداخت را انجام دهید. پس از پرداخت به صورت خودکار اشتراک شما تمدید می‌شود.

بر این اساس، اشتراک شما برای مدتی همانند دوره‌ی قبلی تمدید خواهد شد. یعنی اگر در دوره‌ی قبل، اشتراک پی‌گیر خود یک‌ماهه تمدید کرده‌اید، این بار هم یک‌ماهه تمدید می‌شود.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *